John Mulaney ujawnia moment, w którym zjednoczył się z 3-miesięcznym synem Malcolmem w programie "SNL

John Mulaney powrócił na scenę "SNL" 26 lutego, po raz pierwszy od narodzin syna Malcolma.

John Mulaney, lat 37, powrócił do Studia 8H 26 lutego i oficjalnie stał się członkiem klubu pięciokrotnych występów. Były scenarzysta SNL wystąpił po raz pierwszy od czasu, gdy został ojcem syna Malcolma z dziewczyną Olivią Munn

(41 lat) i opowiedział publiczności o chwili, gdy po raz pierwszy zjednoczył się ze swoim synkiem.

"Byliśmy na sali porodowej... moja dziewczyna właśnie urodziła. Położyli go na podgrzewaczu pod bardzo jasnym światłem... on po prostu patrzył w górę na światło" - wyjaśnił John, naśladując mrużenie oczu, gdy zakrywał je ramieniem. "Był zirytowany, ale nic nie powiedział" - dodał komik, natychmiast nawiązując do noworodka.

John Mulaney opowiedział o swoim nowo narodzonym synu Malcolmie w programie 'SNL' (NBC)

"Pomyślałem sobie: 'To jest mój syn. Grzeczny człowiek w niekomfortowej sytuacji, który nie będzie robił zamieszania" - żartował John. "To bardzo dobry chłopak" - dodał, mówiąc, że jego nogi są jak "małe calzones".

Oliva i John zaczęli umawiać się na randki krótko po jego odwyku w maju 2021 roku - i jak rozstał się z byłą żoną Anną Marie Tendler

. "Jestem załamana, że John zdecydował się zakończyć nasze małżeństwo", powiedziała Anna po rozstaniu. "Życzę mu wsparcia i powodzenia w powrocie do zdrowia" - dodała. Olivia poznała Johna w kościele w Kalifornii, jak donosi portal.

Pod koniec roku Olivia była w widocznej ciąży, a 24 listopada w Los Angeles urodziła ich syna Malcolma. Ten uroczy chłopczyk jest pierwszym dzieckiem Johna i Olivii, a komik jest zachwycony Malcolmem! "Poznajcie Malcolma Hiệp Mulaney. Ma całe życie przed sobą" - napisał John na Instagramie 24 grudnia. Będąc zabawnym człowiekiem, jakim jest, John nie mógł powstrzymać się od żartu.

View this post on Instagram

A post shared by John Mulaney (@johnmulaney)

"Jeszcze nawet nie spróbował seltzera" - dodał długoletni scenarzysta SNL, słodko podpisując: "Jestem bardzo zakochana w nim i w całej jego sytuacji. Wesołych świąt". Olivia podzieliła się podobną wiadomością, nazywając Malcolma swoim "dzieckiem Złotego Wołu" - w nawiązaniu do chińskiego kalendarza zodiaku na rok 2021.

View this post on Instagram

A post shared by o l i v i a (@oliviamunn)

Odkąd zostali rodzicami, aktorka Newsroom wzięła udział w Instagramie, aby podzielić się kilkoma słodkimi zdjęciami Malcolma - w tym z jego spotkania z wbudowaną BFF Lyla, która jest córką gwiazdy Crazy Rich Asians Henry Golding i jego żony Liv Lo

! "Malcolm spotkał się dziś z Lyla", napisała Olivia w podpisie 26 stycznia, dodając emoji serduszka.