Zombies 2' Video: Trevor Tordjman i Kylee Russell uczą ostrych ruchów tanecznych z 'Call To The Wild'

Disney Channel's 'Zombies 2' zostanie wydany na DVD 19 maja, a HollywoodLife jest EXCLUSIVELY debiutuje 'Call to the Wild' tutorial tańca z udziałem Trevor Tordjman i Kylee Russell.

Potrzebujesz więcej Zombiaków 2 w swoim życiu? Nie obawiaj się! Hit Disney Channel Original Movie będzie dostępny na DVD od 19 maja. DVD jest pełne dodatkowych smakołyków dla fanów Zombiaków, których znasz i kochasz. HollywoodLife ma EXCLUSIVE wideo z gwiazdami Zombies Trevor Tordjman (Bucky) i Kylee Russell (Eliza) uczą ruchów tanecznych z "Call to the Wild" wraz z choreografem filmu Jennifer Weber. Czas, aby wykorzystać swojego wewnętrznego wilkołaka!

W Zombiakach 2 jest tak wiele niesamowitych numerów muzycznych, a "Call to the Wild" jest jednym z najlepszych. Teledysk "Call to the Wild" ma obecnie ponad 44 miliony wyświetleń na YouTube i wciąż rośnie! W naszym EXCLUSIVE video, Trevor wyjaśnia, że "Call to the Wild" to "scena z filmów, w której wilkołaki próbują przekonać Addison, że to ona jest ich przywódczynią". To pierwszy raz, kiedy fani mają okazję zajrzeć do wilczej jamy.

Od początku do końca, "Call to the Wild" jest całkowicie zacięte. Ten samouczek tańca nauczy Cię jak tańczyć jak wilkołak. Poważnie, kto by tego nie chciał?! Jennifer, Trevor i Kylee wykonują świetną robotę, pokazując ruchy, których potrzebujesz, aby objąć wezwanie.

DVD Zombies 2 zawiera również bloopers, usunięte sceny i śpiewanie-alongi. Oprócz "Call to the Wild", jest tu też taneczny tutorial do "Flesh & Bone". Zombies 2 to prezent, który nie przestaje dawać.

W Zombies 2 występują również Milo Manheim jako Zed, Meg Donnelly jako Addison, Carla Jeffery jako Bree, Chandler Kinney jako Willa, Pearce Joza jako Wyatt, Ariel Martin jako Wynter, Kingston Foster jako Zoey oraz James Godfrey jako Bonzo. Gorąco wyczekiwany sequel zadebiutował w Walentynki 2020 roku.